Jesteśmy zespołem, który stawia przede wszystkim na jakość i etykę pracy.

Zawsze używamy tylko niezawodnego i sprawdzonego pojazdu, a nasi kierowcy mają najwyższe kwalifikacje.

Jesteśmy zespołem, który stawia przede wszystkim na jakość i etykę pracy. Indywidualne podejście oraz zorientowanie na Klienta jest zdecydowanie naszym atutem. Nasze różnorodne doświadczenie, które zdobywaliśmy przez kilkanaście lat w całym łańcuchu transportowym przekłada się na naszą efektywność, a motywacja przeradza się w skuteczność we współpracy z Klientami. Stawiamy na współpracę opartą na partnerstwie, która zmierza do osiągnięcia wspólnego sukcesu!

Świadczymy usługi z zakresu spedycji krajowej i międzynarodowej. Nad każdym etapem realizacji zlecenia czuwają doświadczeni spedytorzy, którzy dbają o sprawny przebieg transportów.

Oferujemy współpracę na terenie całej Europy, mogą nam Państwo powierzyć przesyłki całopojazdowe lub częściowe; dysponujemy autami o ładowności od 1,5 t do 24 t. Zawsze używamy tylko niezawodnego i sprawdzonego pojazdu, a nasi kierowcy mają najwyższe kwalifikacje.

Nasza wizja

Współpraca w branży TSL oparta jest na zaufaniu pomiędzy kontrahentami.

Najbardziej zawodnym elementem jest człowiek. W Asena group stawiamy na jakość i etykę pracy. Indywidualne podejście oraz zorientowanie na Klienta jest zdecydowanie naszym atutem. Doświadczenie w łańcuchu transportowym przekłada się na naszą efektywność oraz skuteczność współpracy z Klientami. Stawiamy na współpracę opartą na partnerstwie, która zmierza do osiągnięcia wspólnego sukcesu!

Nasze standardy

Komunikacja i zaufanie

Spedycja to nie tylko sprzedaż i obsługa zleceń transportowych. W Asena group wierzymy, że sprawny przepływ towarów możliwy jest jedynie dzięki sprawnej komunikacji w całym łańcuchu spedycyjnym. Sprawna realizacja zleceń zawsze przekłada się na współpracę opartą na zaufaniu.

Doświadczenie i zabezpieczenie

Zaufani i sprawdzeni kierowcy to klucz do właściwie zrealizowanego przewozu. Czasem umiejętności kierowcy to za mało, dlatego Asena group ubezpiecza realizowane transporty w ramach OCP.

Zakres usług

USŁUGI TRANSPORTOWO-SPEDYCYJNE

Przewozy transportowe ukierunkowane bezpośrednio pod indywidualnego klienta oraz firmy.

TRANSPORT CAŁOPOJAZDOWY KRAJOWY I MIĘDZYNARODOWY.

W drogowych, całopojazdowych przewozach międzynarodowych świadczymy usługi w oparciu o pewny i sprawdzony tabor pojazdów.

TRANSPORT ADR KRAJOWY I MIĘDZYNARODOWY.

Międzynarodowy przewóz drogowy materiałów niebezpiecznych objętych konwencją ADR.

TRANSPORTU PONAD-GABARYTOWY oraz specjalny

Oferta transportu ponad-gabarytowego skierowana jest przede wszystkim do firm działających w dziedzinie przemysłu ciężkiego.