Współpraca z nami oparta jest o zasadę: Zawsze używamy tylko niezawodnego i sprawdzonego pojazdu, a nasi kierowcy mają najwyższe kwalifikacje.

NASZĄ MISJĄ JEST ŚWIADCZENIE USŁUG SPEDYCYJNYCH NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE, DĄŻĄC DO JAK NAJSPRAWNIEJSZEGO PRZEBIEGU PROCESU LOGISTYCZNEGO.

Świadcząc usługi z zakresu spedycji krajowej i międzynarodowej, rozumiemy jak ważne jest zaufanie, którym obdarzą nas Kontrahent.

Dlatego też, nad każdym etapem realizacji zlecenia, czuwają doświadczeni spedytorzy. Ich głównym zadaniem jest dbanie o sprawny przebieg transportów, rozwiązywanie bieżących problemów oraz raportowanie Zleceniodawcy o przebiegu transportu.

Rozumiemy, jak ważnym ogniwem jest tabor pojazdów oraz doświadczeni kierowcy. Zawsze zapewniamy niezawodne i sprawdzone pojazdy, a pracujący dla nas kierowcy mają najwyższe kwalifikacje oraz wieloletnie doświadczenie.

Współpracując z nami zyskujecie:

  • Obsługę zleceń na terenie całej Europy.
  • Przewozy całopojazdowe lub częściowe.
  • Zapewniamy auta o ładowności od 1,5 t do 24 t.
  • Działamy w ramach Konwencji CRM
  • Przewozy ubezpieczone w ramach OCP

Jeśli oferta naszej firmy Państwa zainteresowała, prosimy o kontakt z naszymi pracownikami, którzy udzielą szczegółowych informacji na temat możliwości transportu określonego typu ładunku. Z chęcią odpowiemy na pytania i dobierzemy najlepsze rozwiązanie transportowe do Państwa potrzeb.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Zespół ASENA Group